Acıpayam Tadilat Ustası

  Acıpayam Tadilat Ustası

Diye Düşünen Bir çok insanın aklına bir çok soru gelir:

  Acıpayam  ‘da tadilat Yaptırmak İstiyorum.

  Acıpayam   tadilat Yaptırmak İstiyorum ama Tadilat ustası uygun fiyata kaliteli işcilik yaparmı?

tadilat Yaptırmak İstiyorum ama  ev tadilatı ortalama ne kadara yaptırılır?

tadilat Yaptırmak İstiyorum ama Acıpayamgi firmaya yaptırayım?        

tadilat Yaptırmak İstiyorum ama Ucuza nereden tadilat ustası bulurum ?

Badana boya hizmeti nereden alırım?                                     

Tadilat ve Dekorasyon görselliğin Ve müşterilerinize vermiş olduğunuz önemi gösterir. Güveni Temsil eden boya renkleriyle huzur içinde oturabileceğiniz ve yaşanılabilecek daireleri biz oluşturuyoruz.Boya ve Dekor herşeydir.Sizi Yansıtan bu mekanlarınızı Alt yapısı olan Tecrübeli uzman ekibimizin Kaliteli malzeme kullanarak Mekanın Ne kadar değiştiğini kendi gözlerinizle göreceksiniz. Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve daha iyi bir yaşam alanı ve hizmet vermek her zaman öncelikli hedefimizdir.
Tüm Zamanınızı Geçireceğiniz Yaşam alanınızın bir günde boya derme Acıpayamma işlemlerle yapılıp Teslimine karşı olup en ince ayrıntısına kadar işçiliğimizi her köşesinde uygulayan ekibimiz sizin de değer verdiğiniz ev gibi işyerleri gibi  Yaşam alanlarını Daha daha kaliteli ve düzenli bir şekilde ve içinde kendinizi rahat hissettiğiniz, değiştirmekten, yenilemekten büyük keyif aldığınız kaleniz. Konusunda uzman olan ekibimiz tarafından incelenir, karar verdiğiniz marka ve renk doğrultusunda uzman ekiplerimiz tarafından mekânlarınızın tadilat ve Badana işleri yapılır, garantili işçilik ve uygun fiyat ödeme avantajıyla anahtar teslimatı yapılır.Ve sizde yenilenen evinizin keyfini çıkartırsınız!

Tüm boya Çeşitlerini En Kaliteli Malzeme ile İşçilik Dahil Uzman Ekibimiz İstediğiniz Mekanı Baştan Yaratıyoruz.
BOYA USTASI 2000 Yılında kurulmuş Küçükçekmece ‘unAcıpayamli olup tüm Türkiye’de Bayileri olup bütün illerde profesyonel ev boyama hizmeti veren bir yapılanmadır.
Hizmet anlayışımız öncelikle KALİTE,GÜVEN ve müşteri MEMNUNİYETİDİR.

  Acıpayam’taki   Uzman tadilat Ustaları İçin İrtibat : “ÜCRETSİZ KEŞİF VE BİLGİ İÇİN 0537 263 11 33 – 7/24 ARAYABİLİRSİNİZ”

Ev Tadilat ustası,Ofis Tadilat ustası,Büro Tadilat ustası,Villa Tadilat ustası,İşyeri Tadilat ustası,Apartman Tadilat ustası,inşaat Tadilat ustası

 

Tadilat Ustası Boyanacak yerin Uygulamasını kısaca…

Astarlama işlemi dediğimiz kısım yapılır.Özellikle duvarlardaki boya renginin değişmesi amaçlanıyorsa; astarlama yapılması daha da önem arz eder. Astarlama yapıldıktan sonra duvar yüzeyinde kumlama diye tabir ettiğimiz boya tortuları kalmışsa o zaman sıfır numara zımpara ile bu tortu yüzeyden temizlenmeli dir.zımpara tozunu da temizlendikten sonra yapının durumuna göre ustamız boyayı hazırlar.Boya hazırlandıktan sonra artık boyama işlemine başlayabiliriz… Rulo boyanın içerisine tamamen batırılmamalıdır.Rulonun içi boya ile dolar,bu da boya yaparken boyanın akmasına sebep olur. Rulo boyanın içerisine hafifçe ve döndürülerek batırılır, çıkarılırken de güzelce süzdürülür. Boya duvara sürülürken rulo bastırılmadan, yavaş hareketlerle ve boyama katlarına dikkat edilerek yukarı aşağı hareketlerle sürülür. Boyacı ustasının Rulonun erişmeyeceği tüm noktalar tavan ve duvarların birleştiği yerleri kestirme tabir ettiğimiz şekilde boyar. Boyacı bu işlem için kaliteli bir boyacı kestirme fırçası kullanır. Su bazlı boyalar için uygun bir boyacı kestirme fırçası kullanılmalıdır.Boyacı bu işlemi yaparken iz yapmamaya ve akıntı olmamasına özel itina gösterir. Duvar dipleri, kapı pervaz dipleri, kalorifer peteklerinin dipleri, süpürgelik üstleri boyacı kestirme fırçası ile boyanır.

BOYA USTASI’dan Bahar Kampanyalarından Yararlanın
Alan Su Bazlı Boya Dahil
50 m2 kadar 600 tl
1+1 70 m2 Kadar 900 tl
2+1 90 m2 Kadar 1100 tl
3+1 130 m2 Kadar 1400 tl

AVANTAJLARIMIZ

Yapılacak İşin ehli ve tecrübeli olan yeterli Ekip ile çalışır,
Kaliteli iş için En uygun iş bitimi Günü Belirleriz
Ev gibi dükkan gibi boyama yapılacak yerin ustası gelecek mi diye sorununuz olmaz.
Usta gününde gelecek mi? Eşyalarımı toplar mı üstünü örter mi? Zamanında bitecek mi?
Temiz çalışır mı? Sorularla karşı karşıya gelmezsiniz.
Benzeri tüm bu sorularla muhatab olmamanız için Müşterilerimizin tercih sebebi olduk.
Uygulamalarımızda yerde veya eşyalarınızda 1 damla boya görmeniz mümkün olmayacağı gibi Kaliteli işçilik ve ustalarımızın sizlere karşı duyduğu saygı bitmeyecektir.
Tadilat Ustası’nın Uygulama Yapılacak yerin Uzman ekibimiz tarafından Türkiye’nin yedi üstün özelliğe sahip en kaliteli boyası Polisan,elegans ve Marshall boya ile boyanmasını istiyorsanız bize ulaşmanız yeterli.

*Kurumsal yapı * % 100 Güven

*%100 Memnuniyet Garantisi

 

 

 

 

 

 

Müşteri Memnuniyeti iş teslimi

HİZMETTE %100 KALİTE

ÜCRETSİZ KEŞİF VE BİLGİ İÇİN (0537) 263 11 33 – 7/24 ARAYABİLİRSİNİZ.

 

(0537) 263 11 33

NOLU NUMARAYA UYGULAMA YAPILACAK YERİNİ VE
RESİMLERİNİ WHATSAPP ARACILIĞIYLA ATARAK FİYAT KONUSUNDA NET BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.
Tadilat ve dekorasyon yaparken temizlik ve titizlik en dikkat ettiğimiz konulardan biridir.Bu yüzden aklınızda asla soru kalmasın ayrıca müşteri memnuniyeti de bizim için bi o kadar önemlidir.

İLETİŞİM : (0537) 263 1133 Murat ÇAKIR

 

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir