Adalar Ev Temizliği

Adalar Ev Temizliği

Tadilat Uzmanı firmamız, Tadilat Dekor Dekorasyon da olduğu gibi temizlik hizmeti
veren taşören firmaları vardır. İstanbul ev temizliği hizmeti sunan şirketlerini en deneyimli kadrolarını siz değerli müşterilerimizin emrine amade kıldık.

Adalar Ev Temizliği,

Adalar Villa temizliği,Adalar bina temizliği,Adalar apartman temizliği,Adalar işyeri temizliği,Adalar ofis temizliği,her türlü mekan ve bölgelere temizlik hizmeti verdik ve devam etmekteyiz.Adalardaki dairelerin temizliğinide taşören firmalarımıza yaptırmaktayız.

Adalar Boş ev temizliği yapılan işler:

Cam temizliği, çerçeve temizliği, fayans temizliği, mutfak temizliği iç dış dolap içleri dahil, banyo temizliği, parke temizliği, balkon temizliği, panjur temizliği (yetişildiği kadar)

Adalar Eşyalı ev temizliği yapılan işler:

Cam çerçeve iç dış temizliği, kapı silimi, koltuk yıkama, halıfleks yıkama, duvar silimi, buharlı petek temizliği, aydınlatma ve avizelerin temizliği, banyo, fayans ve derz arası ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavaboların buharla temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, buharla davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, 7 adımda wc lerin temizliği ve dezenfeksiyon. Mobilya temizlikleri. Balkon temizliği. Granit, parke, marley, mermer, pvc, fayans ve doğal taş zeminlerin temizliği. Dezenfeksiyon uygulaması.

Bulaşık, çamaşır, ütü ekstraya girer. Mutlak müşterilerimiz tarafından iş öncesi bildirilmelidir.

Adalar İnşaat sonrası ev temizliğinde yapılan işler:

Cam çerçeve ve doğramalarının, zeminlerin bant, etiket, harç ve boya gibi artıklardan uygun kimyasallar, makine ve buhar yöntemi ile ve mekanik olarak temizlenmesi. Duvarların yeni dairelerde kuru mopla tozu alınır. Eski oturulan dairelerde yaş silim yapılır. Bu esnada petek altları ve süpürgeliklere havlu konmalıdır. Duşa kabin, fayans, derz araları buhar yardımı ile temizlenir. Oturulan eşyalı dairelerde aygaz vs. buhara tutulup yumuşatıldıktan sonra silinir. Aynalar içlerine su gidecek şekilde silinmemelidir. Parkeler nemli moplar ile temizlenir. Sert zeminler harici makineye gerek duyulmaz.

Adalar Yangın Sonrası Ev Temizliğinde yapılan işler:

Yangın hiç kimsenin başına gelmesini istemediğimiz bir felakettir. Yangın sonrası temizlikte kullandığımız ürünler, Avrupa ve Amerika patentli olup dünya standartlarındadır. Duvarlar özel kir ve is sökücü kimyasal ile jeneratörler yardımı ile yıkanarak temizlenir. Halıfleks ve koltuklar çift motorlu sanayi makineleri ile vakumlu yıkama yapılır. Mutfak dolapları temizlenir. Bulaşık, çamaşır, ütü ekstraya girer. Mutlak müşterilerimiz tarafından iş öncesi bildirilmelidir.

Adalar Su Baskını Ev Temizliğinde yapılan işler: Su baskını sonrası temizlik akü ve jeneratörlerimiz mevcut bulunup tüm vakumlama türü makinelere sahibiz. Vakumlama yapıldıktan sonra, temizlik tüm alanlara, ardından dezenfeksiyon uygulaması şarttır.

Ev temizliği fiyatı: Her 45 m2 için bir temizlik personeli belli m2 aralıklarına göre personel tahsisi.

Ödeme: iş başlangıcı yarısı, iş bitimi yarısı.

Adalar Ev Temizliği şirketi hizmetlerimiz: Adalar ev temizliği şirketi, Adalar daire temizliği şirketi, Adalar inşaat sonrası ev temizlik şirketi, Adalar boş ev temizliği şirketi, Adalar ev temizlik şirketleri, Adalar Dış cephe temizliği, Adalar Bina temizliği, Adalar Cila uygulama, Adalar deki fabrikaların temizlikleri, Adalar Tadilat sonrası temizlik, Adalar Taşınma sonrası temizleme, Adalar Taşınma öncesi temizlikleri, Adalar Iç cam silimi, Adalar iç dış cephe ve cam temizlikleri, Adalar zemin yıkama, Adalar Apartman temizleme, Adalar Plaza binaların temizlenmesi (dıştan, vinç ile), Adalar cam temizliği, Adalar Halıfleks temizliği, Adalar Koltuk temizliği, Adalar Daire temizliği, Adalar ofis temizliği yapan şirketler, Adalar ev temizliği yapan şirketler, Adalar cam silimi firmaları, Adalar İnşaat temizliği şirketleri

Fabrika temizliği, merdiven temizliği, cafe temizliği, kuaför salonu temizliği, Restoran temizliği, Üniversite temizliği, Dershane temizliği, Cami temizliği, Fuar temizliği, Bina cam silme, ofis temizliği, fuar temizliği, Stant temizlik, fırın temizliği, , ev temizliği, hastane, konut, restoran, lokanta, sağlık ocağı, yurt, mağaza, yuva, dükkan, alış veriş merkezi (AVM), otel, depo, pastane, camii, yemekhane, imalathane, ofis, hamam, market, büro, tatil köyü, ticaret merkezi, bodrum, üretm bantı, konveyör, makine, üretim alanları, işyeri, okul, bina, apartman, daire, pansiyon, dershane, kolej, klinik, eczane, güzellik salonu, tıp merkezi, film çekim yerleri (set ve stüdyo), fuar ve stant alanları, spor salonu, tiyatro ve temizlik ihtiyacı olan her bölgeye her alana hizmet veriyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir