Alçıpan Bölme duvar, Alçıpan Asmatavan ve Işık bandı

ALÇIPAN ASMA TAVAN

 

asmatavan(7)Alçıpan bloklar ile içinde bulunduğumuz mekanların tavanını kaplamak, bölümlere bölmek, gizlemek, veya olduğundan daha da güzel hale getirmek için kullanılan alçıpan plakalardır. kalitesiz yapılan alçıpan işçiliği ile zaman içerisinde alçıpanyapıştırmalarında kabarmalar çatlamalar olabilmekte, kullanılan malzemenin basitliğine bağlı olarak renginde solmalar ve dökülmeler yapılabilmektedir.

Dekorasyon
hizmetlerinde her türlü işin hakkını vererek yapan firmamız, alçı ve ürünlerinin kurulmasından montajına kadar bir çok adımı üstün hizmet kalitesi ile yapabilmektedir.Sizin alçıpan işiniz var ise bize danışmadan işinizi vermeyiniz.

Alçıpanlar ile dekoratif tavanlar elde ederek mekanlarınıza görsel zenginlik katabiliriz.

Alçıpan tavan uygulamasından önce yapacağımız projelendirme ile sizlere işe başlamadan nasıl olacağını gösterebilme imkanımız bulunmaktadır.

Alçıpan uygulama fiyatları yapılacak işin durumuna göre değişmektedir 

Büyük projelerde;

Alçıpan bölme duvar fiyatı: 17 TL /M2 (çift yüz)

Alçıpan Asmatavan fiyatı: 13 TL / M2

Alçıpan Işık bandı fiyatı : 9 TL / MTÜL

Alçıpan Bölme duvar, Alçıpan Asmatavan ve Işık bandı

İç Dekorasyon

 

Havuz Bölmeli Alçıpan Tavan

Işık Bantlı Alçıpan Tavan

Düz Alçıpan Asma Tavan

Tavan Kaplama

Asma Tavan Nedir ?

Asma Tavan Nedir? Asma Tavan Nasıl Yapılır?

Asma Tavan mevcut tavanın estetik bir görüntü kazanması için harici meteryaller kullanıp yeni bir tavan sistemi haline getirilmesine denir.Asma tavan estetik görünüm ve kolay temizlik için ideal bir seçimdir .Asma tavan dekoratif bir görünüm sağlamak için alçıpan ,tasyünü, metal tavan,suntalam,gibi malzemeler kullanılarak yapılır.Tavandan gecen havalandırma borularını,tesisat kablo vs. görüntü kirliliğini kaybetmek estetik bir görünüm oluşturmak  için tercih edilir.

Daha iyi bir tavan görünümü için yapılan Asma tavan sistemleri ısı yalıtımı için de tercih edilir,Asma tavan sistemlerinin içinden döşenen izocam ,tasyünü,strafor gibi destek malzemeler oda sıcaklığını korur ve nemlenmeyi azaltır.

Ayrıca asma tavan ile, Tv üniteleri ve perdelikler oluşturabilirsiniz, Odalarınıza şık bir dekor ofisinizde temiz bir görünüm istiyorsanız Asma tavan sistemlerini tercih edebilirsiniz, Ayrıca bölme duvarlar sayesinde  Ofis ve iş yerlerinde ek odalar yapabilir , göz zevkinize göre odaları dizayn eder ve asma tavan sistemleri ile daha disiplinli bir çalışma ofisi tasarlayabilirsiniz.

Asma tavan günümüzde çok yerde kullanılmaktadır. Kısacası Asma tavan sistemleri evinizin ve çalışma ofisinizin daha iyi bir görünüm  kazanması için en ideal  dekordur . Temizlenmesi çok kolaydır, bu tavan sistemi boyamak yerine toz bezi ve hatta kullan at peçeteler ile bile temizlenebilir.
Tavanınız rutubetten renk değiştirip kötü bir görünüme mi dönüşüyor? Asma tavan sistemlerini tercih eden müşterilerimiz tavan boyama derdinden kurtulup yalnızca tozlandığında tozunu alıp parlak görünmesini sağlayabilir, üstelik % 90 neme karşı dayanıklı olan asma tavan sistemleride mevcuttur.

Bir odanın en boş görünen yeri tavanıdır, Asma tavan sistemleri yapılan bir oda ayrıca akustik bir ortam haline gelir, yankıdan kaynaklanan gürültü kirliliğini de önlemek için ideal bir seçimdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir