Alüminyum Ustası

Pvc Pencere ve Kapı

PVC kapı pencere sistemleri kalabalıklaştıkça gürültüsü artan kentlerde, ses yalıtımı ile insan sağlığına yararlıdır. Geri dönüşümlü bir malzemeden üretilip, çok uzun ömürlü olduğu için, dünyamızın ve ülkemizin yok olmakta olan ağaç hazinesinin israfını önleyen çevre açısından ideal bir üründür.
PVC kapı pencere sistemleri , mükemmel yalıtım özelliği ile, enerji sorununa çözüm getirirken, aynı zamanda isin-tozun, hava kirliliğinin içeri girmesini önler. PVC kapı pencere sistemleri , boya bakım gerektirmediği için ekonomik ve uzun ömürlüdür.

Uygulama özelliklerimiz:

7000 seri
24 mm cam
Konfor ve sinerji cam
Destek saçı 1 mm
Aksesuarlar alüminyum ve Kale marka
Gri contalı
İmalat ve montaj
Alüminyum Doğrama

Her iklim koşulunda doğa şartlarına en dayanıklı malzeme alüminyumdur. Alüminyum; rutubet tutmaz, şişmez, bozulmaz, çekmez, çatlamaz. Ültraviyole ışınlarına karşı koruyucu tedbirler gerektirmez, bakımı kolaydır.
Çeşitli alaşımlarla demir ve çelik kadar sağlam ve dayanıklı hale getirilebilen alüminyum, bu metallerin üçte biri ağırlığındadır sınırsızdır. Son derece fonksiyonel bir malzeme oluşu sınırız sayı ve şekilde üretilmesini sağlar esnektir. Tasarım esnekliği sonsuzdur, dekoratiftir, kolay taşınabilir, her şekle girebilir, hayatın her alanında kullanılır.
Tüm malzemelerle rekabet edebilecek güç ve sertlikte üretilebilir, çevrecidir. Alüminyum üretimden tüketime çevrecidir; geri dönüşümlüdür, saağlıklıdır, doğaya ve ekonomiye katki sağlar. Alüminyum her zevke hitap eder ve istenilen her renge boyanabilir. Boya alüminyumun koruyucu direncini ve dayanıklılığını arttırı.

Usta Yapı ev, işyeri, ofis, fabrika vb. için alüminyum doğrama vitrinleri. panjur asma tavan ve cephe giydirme, pencereler, kapılar, küpeşte, otomatik kapılar, ısı yalıtımlı doğramalar, sürgülü kapılar, kepenkler, mağaza, vitrin, alüminyum doğrama ürünleri imalat ve montajı sağlamaktadır.

Küpeşte (Korkuluk)

Malzemelerin temizlik dışında hiçbir bakım gerektirmez ve yıllarca sorunsuz kullanım imkanı sağlaması gibi üstün özellikleri sayesinde bugün modern ve akıllı yapıların tamamlayıcısı ve vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Merdivenler için Küpeşte
Fransız Balkon Küpeşteleri
Parapet Üstü Küpeşteler
Cepheden Montajlı Küpeşteler
Küpeşte Malzeme Satışı
Teraslar için Küpeşteler
Asma Katlar için Küpeşteler
Bina İçi Merdiven Küpeşteleri
Galeriler için Küpeşteler
Havuz

Alüminyum Kompozit Panel Cephe Kaplama Sistemleri

Alüminyum Kompozit Paneller ileri teknoloji ile üretilmiş olup, modern mimaride rahatlıkla kullanılan ve sıklıkla tercih edilen bir yapı elemanıdır.
Her türlü bina ve konstrüksiyonda yeni bir görünüm ve modern çizgiler üretilmesine yardımcı olur.
Binaların iç ve dış yüzeylerinde kullanılabilirliği alüminyum kompozit panelleri tercih edilen bir yapı malzemesi haline getirmiştir.

Silikon Cephe Kaplama Sistemleri

Camın sadeliğini ve aseletini vurgulayan silikon cephe giydirme sisteminde ısı camlar cepheye özel bir şekilde yapıştırıldıkları kaset profilleriyle tutturulmaktadır. Silikon Cephe Kaplama Sistemi üç noktadaki fitil emniyeti ile kesin bir sızdırmazlığı garanti etmektedir. Montajı kolay ve hızlı olan Silikon Cephe Kaplama Sistemi montaj sonrasında kolay bakım ve temizlik kolaylığıyla müşterilerilerimizin beğenisini kazanmaktadır.
Strüktürel Silikon Cephe Kaplama Sisteminde dıştan baktığımızda alüminyum profil görülmeyip, cam derzlerinde 15 mm genişliğinde ve 15 mm derinliğinde fuga bulunmaktadır. Cam paneller arasındaki sızdırmazlık çift EPDM fitil ile sağlandığından, panellerin arasına sızdırmazlık silikonu çekilmez. Böylece cam panellerin arasında gölge oluşması engellenir. İstendiğinde seçilen herhangi bir cam panel (dışarıdan hangisinin açılır olduğu belli olmaksızın ) gizli kanat haline getirilebilir. Cam ve alüminyum panel arasında silikon, çift camda ise iki cam arasında komponentli silikon kullanılmaktadır. Silikon çekilmesi işlemleri esnasında silikon firmasının kalite kontrol test prosedürleri çerçevesinde prosesler kontrol altında tutulmaktadır

Çelik Kapı

Ultralam Kapı Modellerimiz

Ultralam – Model No:T-001Ultralam – Model No:T-003Ultralam – Model No:T-004Ultralam – Model No:T-005Ultralam – Model No:T-006Ultralam – Model No:T-007Ultralam – Model No:T-0081Ultralam – Model No:T-009Ultralam – Model No:T-010Ultralam – Model No:T-011Ultralam – Model No:T-012
Laminoks Kapı Modellerimiz

Laminoks – Model No:T-013Laminoks – Model No:T-014Laminoks – Model No:T-015Laminoks – Model No:T-016Laminoks – Model No:T-017Laminoks – Model No:T-018Laminoks – Model No:T-019Laminoks – Model No:T-0201Laminoks – Model No:T-021Laminoks – Model No:T-022Laminoks – Model No:T-023Laminoks – Model No:T-024Laminoks – Model No:T-024Laminoks – Model No:T-024Laminoks – Model No:T-024Laminoks – Model No:T-024Laminoks – Model No:T-024Laminoks – Model No:T-024
Rustikli Panel Kapı Modellerimiz

Rustikli Panel Kapı- Model No:T-031Rustikli Panel Kapı- Model No:T-032Rustikli Panel Kapı- Model No:T-033Rustikli Panel Kapı- Model No:T-034Rustikli Panel Kapı- Model No:T-035Rustikli Panel Kapı- Model No:T-036
Klasik Kapı Modellerimiz

Klasik Kapı- Model No:T-037Klasik Kapı- Model No:T-038Klasik Kapı- Model No:T-039
İkili Kapı Modellerimiz

İkili Kapı- Model No:T-040İkili Kapı- Model No:T-041İkili Kapı- Model No:T-042
Cam Balkon Sistemleri

Cam Balkon, balkon kullanımını yıl boyunca devam ettirebilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir. Dış etkenlerin ve hava şartlarının balkonunuzdan yararlanmanızı engellediği durumlarda cam balkon sistemini kapatarak dış dünyaya tamamen kapalı, fakat aynı zamanda tamamen panoramik bir kapalı mekan elde etmiş olursunuz.
Cam balkon kapama sistemleri evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur. Camların katlanarak aynı veya farklı noktalara toplanma özelliği ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Cam balkon kapama sistemleri yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır.
Cam balkon sisteminde kullanılan camlar 8 mm kalınlığında Temperli camlardan oluşmaktadır, kırılması halinde çok küçük parçalara ayrılır canlılara ve çevreye zarar vermez.
Katlanır cam balkon sistemleri sert esen rüzgâra dayanıklı olarak tasarlanmış ve imal edilmiştir. Cam balkon sistemimizde isteğe göre farklı renklerde füme, bronz, reflekte, satina cam uygulaması yapılabilmektedir. Balkonlarınızı daha işlevsel hale getirmek ve daha hoş yaşam alanları oluşturmak için size balkonlarınızı cam balkon sistemi ile kapatmanızı öneriyoruz.

Ürünlerimiz gold seri ve damlalıklı profilden üretilmektedir. Kendi imalatımızdır.

Cam BalkonCam BalkonCam BalkonCam BalkonCam BalkonCam BalkonCam BalkonCam BalkonCam BalkonCam BalkonCam BalkonCam Balkon

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir