Arnavutköy Ev Temizliği

Arnavutköy Ev Temizliği

Tadilat Uzmanı firmamız, Tadilat Dekor Dekorasyon da olduğu gibi temizlik hizmeti
veren taşören firmaları vardır. İstanbul ev temizliği hizmeti sunan şirketlerini en deneyimli kadrolarını siz değerli müşterilerimizin emrine amade kıldık.

Arnavutköy Ev Temizliği,

Arnavutköy Villa temizliği,Arnavutköy bina temizliği,Arnavutköy apartman temizliği,Arnavutköy işyeri temizliği,Arnavutköy ofis temizliği,her türlü mekan ve bölgelere temizlik hizmeti verdik ve devam etmekteyiz.Arnavutköydaki dairelerin temizliğinide taşören firmalarımıza yaptırmaktayız.

 

Arnavutköy Boş ev temizliği yapılan işler:

Cam temizliği, çerçeve temizliği, fayans temizliği, mutfak temizliği iç dış dolap içleri dahil, banyo temizliği, parke temizliği, balkon temizliği, panjur temizliği (yetişildiği kadar)

 

Arnavutköy Eşyalı ev temizliği yapılan işler:

Cam çerçeve iç dış temizliği, kapı silimi, koltuk yıkama, halıfleks yıkama, duvar silimi, buharlı petek temizliği, aydınlatma ve avizelerin temizliği, banyo, fayans ve derz arası ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavaboların buharla temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, buharla davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, 7 adımda wc lerin temizliği ve dezenfeksiyon. Mobilya temizlikleri. Balkon temizliği. Granit, parke, marley, mermer, pvc, fayans ve doğal taş zeminlerin temizliği. Dezenfeksiyon uygulaması.

Bulaşık, çamaşır, ütü ekstraya girer. Mutlak müşterilerimiz tarafından iş öncesi bildirilmelidir.

 

Arnavutköy İnşaat sonrası ev temizliğinde yapılan işler:

Cam çerçeve ve doğramalarının, zeminlerin bant, etiket, harç ve boya gibi artıklardan uygun kimyasallar, makine ve buhar yöntemi ile ve mekanik olarak temizlenmesi. Duvarların yeni dairelerde kuru mopla tozu alınır. Eski oturulan dairelerde yaş silim yapılır. Bu esnada petek altları ve süpürgeliklere havlu konmalıdır. Duşa kabin, fayans, derz araları buhar yardımı ile temizlenir. Oturulan eşyalı dairelerde aygaz vs. buhara tutulup yumuşatıldıktan sonra silinir. Aynalar içlerine su gidecek şekilde silinmemelidir. Parkeler nemli moplar ile temizlenir. Sert zeminler harici makineye gerek duyulmaz.

 

Arnavutköy Yangın Sonrası Ev Temizliğinde yapılan işler:

Yangın hiç kimsenin başına gelmesini istemediğimiz bir felakettir. Yangın sonrası temizlikte kullandığımız ürünler, Avrupa ve Amerika patentli olup dünya standartlarındadır. Duvarlar özel kir ve is sökücü kimyasal ile jeneratörler yardımı ile yıkanarak temizlenir. Halıfleks ve koltuklar çift motorlu sanayi makineleri ile vakumlu yıkama yapılır. Mutfak dolapları temizlenir. Bulaşık, çamaşır, ütü ekstraya girer. Mutlak müşterilerimiz tarafından iş öncesi bildirilmelidir.

Arnavutköy Su Baskını Ev Temizliğinde yapılan işler: Su baskını sonrası temizlik akü ve jeneratörlerimiz mevcut bulunup tüm vakumlama türü makinelere sahibiz. Vakumlama yapıldıktan sonra, temizlik tüm alanlara, ardından dezenfeksiyon uygulaması şarttır.

Ev temizliği fiyatı: Her 45 m2 için bir temizlik personeli belli m2 aralıklarına göre personel tahsisi.

Ödeme: iş başlangıcı yarısı, iş bitimi yarısı.

Arnavutköy Ev Temizliği şirketi hizmetlerimiz: Arnavutköy ev temizliği şirketi, Arnavutköy daire temizliği şirketi, Arnavutköy inşaat sonrası ev temizlik şirketi, Arnavutköy boş ev temizliği şirketi, Arnavutköy ev temizlik şirketleri, Arnavutköy Dış cephe temizliği, Arnavutköy Bina temizliği, Arnavutköy Cila uygulama, Arnavutköy deki fabrikaların temizlikleri, Arnavutköy Tadilat sonrası temizlik, Arnavutköy Taşınma sonrası temizleme, Arnavutköy Taşınma öncesi temizlikleri, Arnavutköy Iç cam silimi, Arnavutköy iç dış cephe ve cam temizlikleri, Arnavutköy zemin yıkama, Arnavutköy Apartman temizleme, Arnavutköy Plaza binaların temizlenmesi (dıştan, vinç ile), Arnavutköy cam temizliği, Arnavutköy Halıfleks temizliği, Arnavutköy Koltuk temizliği, Arnavutköy Daire temizliği, Arnavutköy ofis temizliği yapan şirketler, Arnavutköy ev temizliği yapan şirketler, Arnavutköy cam silimi firmaları, Arnavutköy İnşaat temizliği şirketleri

Fabrika temizliği, merdiven temizliği, cafe temizliği, kuaför salonu temizliği, Restoran temizliği, Üniversite temizliği, Dershane temizliği, Cami temizliği, Fuar temizliği, Bina cam silme, ofis temizliği, fuar temizliği, Stant temizlik, fırın temizliği, , ev temizliği, hastane, konut, restoran, lokanta, sağlık ocağı, yurt, mağaza, yuva, dükkan, alış veriş merkezi (AVM), otel, depo, pastane, camii, yemekhane, imalathane, ofis, hamam, market, büro, tatil köyü, ticaret merkezi, bodrum, üretm bantı, konveyör, makine, üretim alanları, işyeri, okul, bina, apartman, daire, pansiyon, dershane, kolej, klinik, eczane, güzellik salonu, tıp merkezi, film çekim yerleri (set ve stüdyo), fuar ve stant alanları, spor salonu, tiyatro ve temizlik ihtiyacı olan her bölgeye her alana hizmet veriyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir