Ataşehir Ev Temizliği

Ataşehir Ev Temizliği

Tadilat Uzmanı firmamız, Tadilat Dekor Dekorasyon da olduğu gibi temizlik hizmeti
veren taşören firmaları vardır. İstanbul ev temizliği hizmeti sunan şirketlerini en deneyimli kadrolarını siz değerli müşterilerimizin emrine amade kıldık.

Ataşehir Ev Temizliği,

Ataşehir Villa temizliği,Ataşehir bina temizliği,Ataşehir apartman temizliği,Ataşehir işyeri temizliği,Ataşehir ofis temizliği,her türlü mekan ve bölgelere temizlik hizmeti verdik ve devam etmekteyiz.Ataşehirdaki dairelerin temizliğinide taşören firmalarımıza yaptırmaktayız.

 

Ataşehir Boş ev temizliği yapılan işler:

Cam temizliği, çerçeve temizliği, fayans temizliği, mutfak temizliği iç dış dolap içleri dahil, banyo temizliği, parke temizliği, balkon temizliği, panjur temizliği (yetişildiği kadar)

 

Ataşehir Eşyalı ev temizliği yapılan işler:

Cam çerçeve iç dış temizliği, kapı silimi, koltuk yıkama, halıfleks yıkama, duvar silimi, buharlı petek temizliği, aydınlatma ve avizelerin temizliği, banyo, fayans ve derz arası ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavaboların buharla temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, buharla davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, 7 adımda wc lerin temizliği ve dezenfeksiyon. Mobilya temizlikleri. Balkon temizliği. Granit, parke, marley, mermer, pvc, fayans ve doğal taş zeminlerin temizliği. Dezenfeksiyon uygulaması.

Bulaşık, çamaşır, ütü ekstraya girer. Mutlak müşterilerimiz tarafından iş öncesi bildirilmelidir.

 

Ataşehir İnşaat sonrası ev temizliğinde yapılan işler:

Cam çerçeve ve doğramalarının, zeminlerin bant, etiket, harç ve boya gibi artıklardan uygun kimyasallar, makine ve buhar yöntemi ile ve mekanik olarak temizlenmesi. Duvarların yeni dairelerde kuru mopla tozu alınır. Eski oturulan dairelerde yaş silim yapılır. Bu esnada petek altları ve süpürgeliklere havlu konmalıdır. Duşa kabin, fayans, derz araları buhar yardımı ile temizlenir. Oturulan eşyalı dairelerde aygaz vs. buhara tutulup yumuşatıldıktan sonra silinir. Aynalar içlerine su gidecek şekilde silinmemelidir. Parkeler nemli moplar ile temizlenir. Sert zeminler harici makineye gerek duyulmaz.

 

Ataşehir Yangın Sonrası Ev Temizliğinde yapılan işler:

Yangın hiç kimsenin başına gelmesini istemediğimiz bir felakettir. Yangın sonrası temizlikte kullandığımız ürünler, Avrupa ve Amerika patentli olup dünya standartlarındadır. Duvarlar özel kir ve is sökücü kimyasal ile jeneratörler yardımı ile yıkanarak temizlenir. Halıfleks ve koltuklar çift motorlu sanayi makineleri ile vakumlu yıkama yapılır. Mutfak dolapları temizlenir. Bulaşık, çamaşır, ütü ekstraya girer. Mutlak müşterilerimiz tarafından iş öncesi bildirilmelidir.

Ataşehir Su Baskını Ev Temizliğinde yapılan işler: Su baskını sonrası temizlik akü ve jeneratörlerimiz mevcut bulunup tüm vakumlama türü makinelere sahibiz. Vakumlama yapıldıktan sonra, temizlik tüm alanlara, ardından dezenfeksiyon uygulaması şarttır.

Ev temizliği fiyatı: Her 45 m2 için bir temizlik personeli belli m2 aralıklarına göre personel tahsisi.

Ödeme: iş başlangıcı yarısı, iş bitimi yarısı.

Ataşehir Ev Temizliği şirketi hizmetlerimiz: Ataşehir ev temizliği, Ataşehir daire temizliği şirketi, Ataşehir inşaat sonrası ev temizlik şirketi, Ataşehir boş ev temizliği şirketi, Ataşehir ev temizlik şirketleri, Ataşehir Dış cephe temizliği, Ataşehir Bina temizliği, Ataşehir Cila uygulama, Ataşehir deki fabrikaların temizlikleri, Ataşehir Tadilat sonrası temizlik, Ataşehir Taşınma sonrası temizleme, Ataşehir Taşınma öncesi temizlikleri, Ataşehir Iç cam silimi, Ataşehir iç dış cephe ve cam temizlikleri, Ataşehir zemin yıkama, Ataşehir Apartman temizleme, Ataşehir Plaza binaların temizlenmesi (dıştan, vinç ile), Ataşehir cam temizliği, Ataşehir Halıfleks temizliği, Ataşehir Koltuk temizliği, Ataşehir Daire temizliği, Ataşehir ofis temizliği yapan şirketler, Ataşehir ev temizliği yapan şirketler, Ataşehir cam silimi firmaları, Ataşehir İnşaat temizliği şirketleri

Fabrika temizliği, merdiven temizliği, cafe temizliği, kuaför salonu temizliği, Restoran temizliği, Üniversite temizliği, Dershane temizliği, Cami temizliği, Fuar temizliği, Bina cam silme, ofis temizliği, fuar temizliği, Stant temizlik, fırın temizliği, , ev temizliği, hastane, konut, restoran, lokanta, sağlık ocağı, yurt, mağaza, yuva, dükkan, alış veriş merkezi (AVM), otel, depo, pastane, camii, yemekhane, imalathane, ofis, hamam, market, büro, tatil köyü, ticaret merkezi, bodrum, üretm bantı, konveyör, makine, üretim alanları, işyeri, okul, bina, apartman, daire, pansiyon, dershane, kolej, klinik, eczane, güzellik salonu, tıp merkezi, film çekim yerleri (set ve stüdyo), fuar ve stant alanları, spor salonu, tiyatro ve temizlik ihtiyacı olan her bölgeye her alana hizmet veriyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir