Boya Ustası

Boya ustası

Kaliteyi uygun fiyatta arayan

boya ustası

çalişmak isteyen boya yaptırmak isteyen boya işi müşterilerimizin uygun fiyatlarda Kaliteli boya ustalarıyla hızlı ve güvenilir bir şekilde gönül rahatlığıyla Boya Yaptırabileceğiniz firmamızla yanınızdayız.

Tüm TÜRKİYE genelinde Taşören firmaları olan www.tadilatuzmanim.com – www.boyaustasi.org Tadilat Uzmanı kuruluşudur.

Alçı Sıva Mantolama Dekor Dekorasyon Tadilat tamirat işleri yapan firmamız   İstanbul’dan Hakkariye taşören firmalarıyla sizlere hizmet vermektedir. iletişim için(iletisim ) 7/24 çekinmeden arayıp üçretsiz keşif ve bilgi alabillirsiniz.

1+1 DAİRE BOYAMA

İstediğiniz Marka Renk Seçimi Yapabilirsiniz

Polisan Boya,Marshall Boya,Jotun Boya,Dyo Boya,Filli Boyabs Boya,

2+1 daire boyama

Polisan Boya,Marshall Boya,Jotun Boya,Dyo Boya,Filli Boyabs Boya,
Not :
  • Fiyatlar Silikonlu su bazlı boya fiyatıdır.
  • Fiyatlara boya ve işcilik dahildir.
  • Dairenizde Alçı sıva işleriniz varsa azda olsa fiyat farkı olabilir.
  • Acil boya işlerinizde 1 günde teslimat hizmetimiz vardır.
  • Silivri dışında bütün ilçelere hizmetimiz vardır.
  • Boya işlerinde müşterimizle  güvene dayalı bir hizmet alışverişi olduğundan dolayı sözleşme yapılmamaktadır.

Boya ve Dekorasyon görselliğin Ve müşterilerinize vermiş olduğunuz önemi gösterir. Alçı Sıva Boya Mantolama Dekor Tadilat işleriGüveni Temsil eden boya renkleriyle huzur içinde oturabileceğiniz ve yaşanılabilecek daireleri biz oluşturuyoruz.Boya ve Dekor herşeydir.Sizi Yansıtan bu mekanlarınızı Alt yapısı olan Tecrübeli uzman ekibimizin Kaliteli malzeme kullanarak Mekanın Ne kadar değiştiğini kendi gözlerinizle göreceksiniz. Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve daha iyi bir hizmet vermek her zaman öncelikli hedefimizdir.
Tüm Zamanınızı Geçireceğiniz Yaşam alanınızın bir günde boya derme çatma işlemlerle yapılıp Teslimine karşı olup en ince ayrıntısına kadar işçiliğimizi her köşesinde uygulayan ekibimiz sizinde değer verdiğiniz ev, ofis, işyeri,gibi Yaşam alanlarını Daha kaliteli ve işçilik için bizi seçmeniz siz değerli müşterilerimizin menfaati icabıdır..İçinde kendinizi rahat hissettiğiniz, değiştirmekten, yenilemekten büyük keyif aldığınız kaleniz. Konusunda uzman olan(Boya ustası) ekibimiz tarafından incelenir, karar verdiğiniz marka ve renk doğrultusunda uzman ekiplerimiz tarafından mekânlarınızın Boya Badana işleri yapılır, garantili işçilik ve uygun fiyat ödeme avantajıyla anahtar teslimatı yapılır.Ve sizde yenilenen evinizin keyfini çıkartırsınız!

Tadilat tamirat işleri yapan firmamız Alçı işleri,Sıva işleri,Mantolama işleri,Dekor işleri,boya badana işleri,duvar boyama işleri,boyacı ustası,boya ustası,bina boyama işleri,ev boyama işleri,boya badana işleri,boya badana ustası,boyama işleri,istanbul boyacı,ev boyacısı,boya ustaları,alçı boya ustası,istanbul boya ustası,ev boya badana işleri,boyacı ustaları,alçıpan ustaları,boya badana fiyat,ucuz boyacı,alçı sıva ustası,alçı sıva boya,badana boya fiyatları,daire boyacısı,boyama fiyatları,daire boyama,ümraniye boya badana,ev boyaması,boya ustası fiyatları,daire boyama fiyatları,boya ustası istanbul,daire boya fiyatları,boya badana işleri istanbul,en uygun boyacı,1 günde boya,ümraniye boya ustası,bina boyama fiyatları,ümraniye boyacı ustası gibi Dekor dekorasyon üzerine bir çok faliyet göstermektedir.

Tadilatuzmanım Firmasının

Boya ustası,sıvacı ustası,sıva ustası,alçıpan ustası,mantolama ustası,asma tavan ustası,duvar ustası,inşaat ustası,inşaat boyacısı,dekorasyon ustası, bulunmaktadır.

Ayrıyeten ; boya badana,duvar boyama,boyacı ustası,boya ustası,bina boyama,ev boyama,boya badana işleri,boya badana ustası,boyama işleri,istanbul boyacı,ev boyacısı,boya ustaları,alçı boya ustası,istanbul boya ustası,ev boya badana,boyacı ustaları,alçıpan ustaları,boya badana fiyat,ucuz boyacı,alçı sıva ustası,alçı sıva boya,ev boyacısı,badana boya fiyatları,daire boyacısı,boyama fiyatları,daire boyama,ümraniye boya badana,ev boyaması,boya ustası fiyatları,daire boyama fiyatları,boya ustası istanbul,daire boya fiyatları,boya badana işleri istanbul,en uygun boyacı,1 günde boya,ümraniye boya ustası,bina boyama fiyatları,ümraniye boyacı ustası, faliyet alanları ve ustaları bulunmaktadır.

Tüm boya Çeşitlerini En Kaliteli Malzeme ile İşçilik Dahil Uzman Ekibimiz İstediğiniz Mekanı Baştan Yaratıyoruz.
Tadilat Uzmanim 2000 Yılında kurulmuş İstanbul merkezli olup tüm Türkiyede Bayileri olup bütün illerde profesyonel Dekor,Dekorasyon,Tadilat,Tamirat,Onarım,Bakım,Temizlik işleri Boyama hizmeti veren bir yapılanmadır.

Hizmet anlayışımız öncelikle KALİTE,GÜVEN ve müşteri MEMNUNİYETİDİR.

Alçı Sıva Mantolama Dekor Tadilat Boya Ustası

Uzman Boya Ustaları İçin İrtibat : “ÜCRETSİZ KEŞİF VE BİLGİ İÇİN iletisim – 7/24 ARAYABİLİRSİNİZ”

Ev Boya Ustası,Ofis Boya Ustası,Büro Boya Ustası,Villa Boya Ustası,İşyeri Boya Ustası,Apartman Boya Ustası

 

Boyacı Ustası Boyanacak yerin Uygulamasını kısaca…

Astarlama işlemi dediğimiz kısım yapılır.Özellikle duvarlardaki boya renginin değişmesi amaçlanıyorsa; astarlama yapılması daha da önem arz eder. Astarlama yapıldıktan sonra duvar yüzeyinde kumlama diye tabir ettiğimiz boya tortuları kalmışsa o zaman sıfır numara zımpara ile bu tortu yüzeyden temizlenmelidir.zımpara tozunuda temizlendikten sonra yapının durumuna göre ustamız boyayı hazırlar.Boya hazırlandıktan sonra artık boyama işlemine başlayabiliriz… Rulo boyanın içerisine tamamen batırılmamalıdır.Rulonun içi boya ile dolar,bu da boya yaparken boyanın akmasına sebep olur. Rulo boyanın içerisine hafifçe ve döndürülerek batırılır, çıkarılırken de güzelce süzdürülür. Boya duvara sürülürken rulo bastırılmadan, yavaş hareketlerle ve boyama katlarına dikkat edilerek yukarı aşağı hareketlerle sürülür. Boyacı ustasının Rulonun erişmeyeceği tüm noktalar tavan ve duvarların birleştiği yerleri kestirme tabir ettiğimiz şekilde boyar. Boyacı bu işlem için kaliteli bir boyacı kestirme fırçası kullanır. Su bazlı boyalar için uygun bir boyacı kestirme fırçası kullanılmalıdır.Boyacı bu işlemi yaparken iz yapmamaya ve akıntı olmamasına özel itina gösterir. Duvar dipleri, kapı pervaz dipleri, kalorifer peteklerinin dipleri, süpürgelik üstleri boyacı kestirme fırçası ile boyanır.

 

AVANTAJLARIMIZ

Yapılacak İşin ehli ve tecrübeli olan yeterli Ekip ile çalışır
Kaliteli iş için En uygun iş bitimi Günü Belirleriz
Ev, Ofis, İşyeri,gibi boyama yapılacak yerin ustası gelecekmi diye sorununuz olmaz
Usta gününde gelecekmi? ,Eşyalarımı toplarmı, üstünü örtermi?,Zamanında bitecek mi?
Temiz çalışırmı? Sorularla karşı karşıya gelmezsiniz.
Benzeri tüm bu sorularla muhatab olmamanız için Müşterilerimizin tercih sebebi olduk.
Uygulamalarımızda yerde veya eşyalarınızda 1 damla boya görmeniz mümkün olmayacağı gibi Kaliteli işçilik ve ustalarımızın sizlere karşı duyduğu saygı bitmeyecektir.
Boya Ustası ‘nın Uygulama Yapılacak yerin Uzman ekibimiz tarafından Türkiyenin yedi üstün özelliğe sahip en kalite’li boyası Polisan ELEGANS ve Marshall boya ile boyanmasını istiyorsanız bize ulaşmanız yeterli.

*Kurumsal yapı * % 100 Güven *
Kurumsal

memnuniyet garantisi

 

 

 

 

 

 

Müşteri Memnuniyeti iş teslimi

kalite_kulubu

wahtsapp

 

iletisim

NOLU NUMARAYA UYGULAMA YAPILACAK YERİN
RESİMLERİNİ ATARAK FİYAT KONUSUNDA NET BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

Uygun fiyatlarla Avrupa ve Anadolu’da Boya ve Badana,Komple Tadilat Ve Dekorasyon Hizmetlerimiz

Boya işleri
Dekor işleri
Dekorasyon işleri
Tadilat işleri
Tamirat işleri

 

Firmamızın Vermiş olduğu Tadilat Hizmetleri

• Boya, Alçı, Alçıpan & Kartonpiyer

Asma Tavan BoyamaAlçı,Alçı ustası,Alçı Sıva, Alçıpan Asma Tavan, Alçıpan Bölme Duvar,Betopan,Dış Mekan Boya,Duvar Kağıdı,İç Mekan Boya,Kartonpiyer, Kemer,Niş, Sütun,sıvacı ustası arayanlar,sıva alçısı,sıva alçısı fiyatları,sıva ustası,sıva ustası fiyatları,Ahşap Boya işleri,duvar boyama,boyacı ustaları,boya ustaları,daire boyama fiyatları,bina boyama,boyama fiyatları,boyama işleri,asma tavan boyama,bina boyama fiyatları,alçı boya ustaları aranıyor,Alçı İşleri,Alçı ve Alçıpan işleri,Asma Tavan İşleri,alçıpan ustası,alçıpan kemer modelleri,alçıpan firmaları,alçıpan ustaları,Kartonpiyer işleri,Asma Tavan işleri,gergi tavan,ofis tadilatı,taşyünü asma tavan,Yağlı Boya,Plastik Boya,Saten Boya,Epoksi Boya,Kireç Badana,İç Sıva,Dış Sıva,Alçı Sıva,Alçıpan Duvar,Alçıpan Tavan,Bölme Duvar,Kartonpiyer,

• Bahçe & Peyzaj

Bahçe Çiti, Bahçe Duvarı, Bahçıvanlık İşleri, Branda & Tente, Çardak, Kamelya Kurulumu, Havuz Sistemleri, Hazır Çim, Peyzaj, Sulama Sistemleri

bahce_duzenleme_peyzaj

• Çilingir

Anahtar Kopyalama, Apartman Kapısı Kilidi, Kapı Açma, Kasa Açma, Kilit Değiştirme, Kontak Tamiri & Anahtar Yedeği, Oto Açma & Oto Kilit Tamiri

• Demir Değrama & Ferforje

Ferforje Duvar Üstü KorkulukÇelik Konstrüksiyon, Demir Dekorasyon, Demir Doğrama, Dökme Demir, Ferforje Bahçe & Bina Giriş Kapısı, Ferforje Balkon, Ferforje Duvar Üstü Korkuluk,Ferforje Merdiven, Ferforje Pencere Korkuluk, Metal Enjeksiyon, Yangın Merdiveni,Ferforje isleri işleri,Küpeste isleri işleri,Çelik Konsrüksiyon,OSB,Şıngıl,Mebran İşleri,Alüminyum Küpeşte,fransız balkon,korkuluk,merdiven korkuluk,Katlanır Cam Balkon Sistemleri,

 

• Doğalgaz Tesisatı

Doğal Gaz Tesisatı Ana Hat, Doğal Gaz Tesisatı Birim İçi, Kombi ve Petek Bakımı

dogalgaz-tesisati-tadilat

• Elektrik & Aydınlatma

Bahçe Aydınlatma, Elektrik Kablo Döşeme, Elektrik Tesisatı Döşeme, Elektrik Tesisatı Tamiri, Gizli Işık, İç Mekan Aydınlatma

elektrik-tesisati-tadilat

• İç Mimarlık & Dekorasyon

İç Mimari, Mimarlık Hizmeti, Mühendislik Hizmeti,Proje Hizmetleri

• İnşaat & Hafriyat

Altyapı, Bina Yıkım, Hafriyat, Müteahhit, Prefabrik Yapı, Restorasyon

• Kapı, Pencere, Cam & Cam Balkon Sistemleri

Alüminyum Kapı, Alüminyum Pencere, Cam & Ayna,Cam Balkon Sistemleri, Garaj Kapıları, Kepenk Sistemleri, Korniş, Panjur Sistemleri, Perde & Jaluzi,Pvc Kapı, Pvc Pencere, Sineklik,Çelik kapı işleri,Amerikan Kapı işleri,Jaluzi,Stor Perde,Pvc Doğrama İşleri,PVC Kapı ve Pencere,cam tuğla,PVC Pencere,PVC Kapı,

• Kombi, Klima, Kalorifer & Güneş Enerjisi

Güneş Enerjisi, Havalandırma Sistemleri, Kat Kalorifer Tesisatı, Klima Servisi, Kombi & Radyatör Servisi, Kombi Ve Radyatör, Merkezi Sistem Kalorifer Tesisatı, Şofben & Termosifon,Kalorifer Tesisatı

• Mobilya, Mobilya Döşeme & Ahşap İşleri

Ahşap Kapı Pencere Yapımı, Ahşap Pencere Tamiri,Diğer Marangozluk İşleri, Dolap, Raf, Ev Mobilyası,Koltuk Kaplama, Döşeme, Mobilya Cila & Lake İşleri,Ofis Mobilyası,Mutfak dolabi işleri,Mutfak Dekorasyon,Mutfak Ve Banyo Vitrifiye İşleri,Banyo dolabı,

• Mutfak & Banyo Yenileme

Banyo Dekorasyonu, Banyo Dolabı, Buhar Odası,Duş Kabin, Küvet Kurulumu, Hazır Mutfak, Jakuzi Tamiri, Mutfak Dekorasyonu, Mutfak Dolabı, Mutfak Tezgahı,banyo tadilat

• Parke & Lamine

Halı Kaplama, Laminat Parke, Lamine Parke, Masif Parke, Sistre Cila,beton parke,

• Seramik, Fayans, Mermer & Granit

Cam Mozaik, Fayans, Granit, Karo Çini, Mermer,Seramik,şap,Seramik Fayans Tadilat İşleri,fayans döşeme,Seramik Döşeme,Granit Döşeme,Mermer Döşeme,

• Su Tesisatı

Hidrofor Tesisatı Kurulum & Değişim, Hidrofor Tesisatı Tamir & Bakım, Su Arıtma Sistemleri, Su Deposu Kurulum & Değişim, Su Deposu Temizlik & Yalıtım, Su Tesisatı Kurulum & Değişim, Su Tesisatı Tamiri,armatür,Temiz Su Tesisatı,Pis Su Tesisatı,Armatür işleri,

• Taş Döşeme & Beton

Beton Duvar, Taş Duvar, Taş Zemin

• Temizlik & İlaçlama

Baca Temizleme, Bina Temizliği, Böcek İlaçlama,Cam Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Ev Temizliği,Halı Yıkama, Havuz Temizleme, İşyeri Temizliği

• Yalıtım & Mantolama

Çatı Tamiri, Çatı Yalıtımı, Çatı Yapımı,Çatı Tadilatı,Çatı onarımı,çatı aktarımı,Dış Cephe Kaplama,Ondüline Çatı Kaplaması,Endüstriyel Zemin Kaplama, Isı Yalıtımı,Mantolama, Nem & Rutubet Yalıtımı, Ses Yalıtımı,Söve, Su Yalıtımı, Yangın Yalıtımı,mantolama ustası arayanlar,mantolama ustası,dış cephe mantolama ustası,Dış cebhe İzolasyon,Iç cephe ısı yalitim işleri,Dis cephe ısı yalitim işleri,Cephe Kaplama işleri,dış cephe mantolama,dış cephe kaplama,iç cephe mantolama,iç cephe mantolama fiyatları,iç cephe mantolama ustası,mantolama firmaları,mantolama fiyatı,mantolama istanbul,mantolama izolasyon,mantolama köpüğü,mantolama m2 fiyatı,mantolama söve,mantolama sıvası,mantolama yapan firmalar,mantolama yaptırmak istiyorum,mantolama ısı yalıtımı,mantolama şirketleri,mantoloma tadilat işleri,Dış Cephe Mantolama Isı İzolasyonu,taş kaplama,siding kaplama,

• Dekorasyon işleri

Dekorasyon,İç Tasarım,İç Dekorasyon,şömine,Yapı Dekorları,beton kırma,döküm işleri,

• Alarm & Güvenlik

Geçiş Kontrol Sistemleri, Görüntülü Kapı Telefonları,Hırsız Alarm Sistemleri, Kamera Sistemleri, Kesintisiz Güç Kaynakları, Yangın & Güvenlik Sistemleri Servisi,Yangın Alarm Sistemleri, Yangın Söndürme Sistemleri,Yangın Tesisatı

Tadilat Uzmanım ‘da hizmet verilen Uzmanlık Alanlar
Boya Ustası,
Boyacı ustası,
İstanbul Boyacısı,
Tadilat ustası,
Tamirat ustası,
Kartonpiyer Ustası,
Alçıpan Ustası,
Seramik Ustası,
Fayans Ustası,
Dış Cephe Boya Ustası,
Dış Cephe Mantolama Ustası,
Ev Boyama Ustası,
Boya Ustası Fiyatları,
Plastik Boya Ustası,
alçıpan ustası,
alçıpan kemer modelleri,
alçıpan firmaları,
duvar boyama,
boyacı ustaları,
boya ustaları,
alçıpan ustaları,
daire boyama fiyatları,
bina boyama,
boyama fiyatları,
boyama işleri,
asma tavan boyama,
bina boyama fiyatları,
alçı boya ustaları aranıyor,
mantolama ustası,
sıvacı ustası,
asma tavan ustası,
duvar ustası,
inşaat ustası arayanlar,
mantolama ustası arayanlar,
inşaat boyacısı arayanlar,
dış cephe mantolama ustası,
dekorasyon ustası arayanlar,
sıvacı ustası arayanlar,
sıva alçısı,
sıva alçısı fiyatları,
sıva ustası,
sıva ustası fiyatları,
ev boyaması,
ev tadilatı,
ev tadilatları,
ev dekorasyon dış cephe,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir