Ekim 19, 2015

Hakkımızda

Tüm TÜRKİYE Genelinde Taşören Firmaları olan www.tadilatuzmanim.com (Tadilat Uzmanı) kuruluşudur.

Tüm Zamanınızı Geçireceğiniz Yaşam alanınızın bir günde boyaderme çatma işlemlerle yapılıp Teslimine karşı olup en ince ayrıntısına kadar işçiliğimizi her köşesinde uygulayan ekibimiz sizinde değer verdiğiniz ev, ofis, işyeri,gibi Yaşam alanlarını Daha kaliteli ve işçilik için bizi seçmeniz siz değerli müşterilerimizin menfaati icabıdır..İçinde kendinizi rahat hissettiğiniz, değiştirmekten, yenilemekten büyük keyif aldığınız kaleniz. Konusunda uzman olan ekibimiz tarafından incelenir, karar verdiğiniz marka ve renk doğrultusunda uzman ekiplerimiz tarafından mekânlarınızın Boya Badana işleri yapılır, garantili işçilik ve uygun fiyat ödeme avantajıyla anahtar teslimatı yapılır.Ve sizde yenilenen evinizin keyfini çıkartırsınız! Tadilat Uzmanı siz değerli müşterilerine Tadilat Dekorasyon sektörünün Mutfak Yenileme ,Banyo tadilatı,TV Duvar Üniteleri niş,Orta Sehpalar ,Yatak Odası yenileme,Yemek Odası yenileme, Büro Mobilyaları, Kapı modelleri gibi hemen hemen her alanında, hem üretim,tamir ve montaj alanında hizmet vermektedir.

Boya ve Dekorasyon görselliğin Ve müşterilerinize vermiş olduğunuz önemi gösterir. Güveni Temsil eden boya renkleriyle huzur içinde oturabileceğiniz ve yaşanılabilecek daireleri biz oluşturuyoruz.Boya ve Dekor herşeydir. Sizi Yansıtan bu mekanlarınızı Alt yapısı olan Tecrübeli uzman ekibimizin Kaliteli malzeme kullanarak Mekanın Ne kadar değiştiğini kendi gözlerinizle göreceksiniz. Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve daha iyi bir hizmet vermek her zaman öncelikli hedefimizdir.

İşte bu bilgelik ve ustalık sentezini prensip edinerek imalatlarını gerçekleştiren ve marka haline gelen Tadilat Uzmanı kuruluşundan bu yana hizmet verdiği birçok kurum ve şahıslardan alınan teşekkür ve takdirlerin gururuyla, geleceğe doğru büyüyerek emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Mobilya ve ahşaba dair bütün sorunlarınıza anında deneyimli ve tecrübeli kadromuzla, titizlik ve itina ile ekonomik ve güvenli bir şekilde çözümler sunmak bizim işimiz.

 

Neden biz?

Çünkü güveniliriz, uzun yıllar kalitemiz ve iş disiplinimizle bu sektördeyiz.

Çünkü yenilikçi bir yaklaşımla sizlere kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Çünkü estetik ve fonksiyonel ürünlerimizle hem çocuklarınızın hem sizin güvenliğini ve konforunu sağlamak için yola çıktık.

 Çünkü bebeklerinizin ve çocuklarınızın sağlığını önemsiyoruz ve ürettiğimiz mobilyalarda iyi malzemeyi titiz işçilikle birleştiriyoruz.

 Çünkü satış ve satış sonrası hizmetlerimizde farkımızı göstermeyi hedefliyoruz.

Çünkü biz ihtiyacınıza göre üretim yapıyoruz. Burada sayılı modeller arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz. Modellerimiz hayal gücünüz kadar geniş. Modeller üzerinde değişiklik yapabilir sınırsız renk seçeneği ile zevkinize uygun ürüne sahip olabilirsiniz.

Çünkü biz kaliteyi önemsiyoruz. En iyi reklamın müşteri memnuniyeti olduğunun bilincindeyiz. Üretimimizde kullandığımız malzemeler sektöründe lider starwood, orma, agt, roma, nobel, samet, blum ve gentaş ürünleridir. Bu sayede ürünlerimizi uzun yıllar sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Çünkü biz ekstra bir ücret talep etmiyoruz. Keşif, projelendirme, nakliye ve montaj hizmetleri firmamızda ücretsiz olarak verilmektedir. Burada sürpriz masraflarla karşılaşmazsınız.

Çünkü biz gerçek değerinde satış yapıyoruz. Satın aldığınız ürünler için gereksiz bayi ve pazarlama maliyetlerini ortadan kaldırarak direk imalattan satış yapıyoruz. Böylece aldığınız ürüne değerinden fazla ödememiş olursunuz.

Çünkü biz satış sonrası destek sağlıyoruz. Süre sınırlaması olmadan ürünümüzde meydana gelebilecek her türlü sorununuzda servis hizmeti veriyoruz. Müşteri memnuniyetini önemsiyoruz.

Çünkü biz bir aileyiz…

 

Misyonumuz

İşimiz Aşkımız

Hayatın sıradanlığını günümüz çağının karmaşa ve ucuzlamışlığını ancak kalite ve birikim tersine çevirebilir.

Anadolu coğrafyası yüzyıllar boyunca mimari ve sanatta hep ustalarla ayakta durmuştur. Bu değerimizi yitirmemek adına ustaların eserlerini ve birikimlerini kendilerinden sonra ki kuşaklara aktarmaları ve bu eserlere sahip çıkılması gerekir.

İşte bu değer yargısı ile firmamızın kurucusu ahşap ustası zanatkâr bilgi birikim ve tecrübesini genç ve ufku açık olan oğlu  ile paylaşmıştır.

Bu aktarma ile firmamız; Geleneksel değerleri temel alan ama yeniliğe açık ve kullanıcının hayal dünyasının kapılarını açan anlayışla birleşmiş ve iki kuşak arasında köprü olan bir yadiğar bırakmıştır.

Biz mobilya yaparken miras bir eser yaptığımızı çok iyi biliyoruz. Öyle ki ustasından ustasına babadan oğula geçen emeğimiz evlerinizde de kuşaklar boyu kullanılsın.

Eviniz de bir süs eşyası değil o evin ve sizin yaşamanızın bir parçası olan eserlerle daima en yakınınız da olmak için.

 

Hazır Mobilya Değil, Aklınızda ki Mobilya’yı Yapıyoruz.

Bizi Tercih Ettiğiniz için Teşekkürler…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir