Sıva Ustası

Alçı sıva ustası arayanlar!!!

Alçı ısı iletkenliğinin düşük olması dolayısıyla yalnız yoğuşmayı geciktirmekle kalmaz, aynı zamanda boşluklarında önemli bir oranda ortam nemini ve kondansasyon suyunu absorbe edip, iç hacimde bağıl nemin azalmasını sağlayarak yoğuşmayı azaltır. Buna ek olarak nem azaldığında alçı kendi bünyesindeki nemi ortama vererek ortamın yeterli derecede nemli kalmasını sağlar ve bu suretle kaloriferli evlerde yaşam koşullarının iyileştirilmesi açısından

alçı sıva ustalarına ihtiyaç

doğmaktadır. Firmamızın Vermiş olduğu Hizmetlerden biride

alçı sıva işçiliğidir

Yapmış olduğu işin bilincinde olan ustalarımızı

Ücretsiz Keşif için aramanız yeterlidir Murat Çakır :iletisim

AVANTAJLARIMIZ
En Kaliteli Malzemeleri Kullanırız
Gerekli uzman Ekip ile çalışır
1 Günde derme çatma iş teslim etmeyiz
Piyasa malı malzeme kullanmayız
Kaliteli iş için En uygun iş bitimi Günü Belirleriz
Usta gününde gelecekmi sorunu yoktur
Evinizi Tadilat Uzmani Profesyonell ekibine Türkiyenin yedi üstün özelliğe sahip en kalite’li ve sınıfının en pahalı Malzemeleriyle Tamiratını yaptırmak istiyorsanız bize ulaşmanız yeterli.

Uygulama Yapılan yere Boya yapılacaksa lütfen bizimle irtibat kurunuz.

Alçı sıva ustası

Alçının Özellikleri

Yanmazlık
Isı Yalıtımı
Ses Yalıtımı
Hafiflik
İşleme ve onarım kolaylığı
Kolay şekil alma,kolay montaj
Bakteri üretmeme
Rutubet dengeleme
Yüzeye nefes aldırma
Yangın önleme
Her türlü yapıya uygunluk

Alçının kullanıldığı yerler

Kalkınmış ülkelerin tüketimleri incelendiğinde alçının inşaat sektöründeki önemi gün geçtikçe önemini daha fazla kazanmaktadır.
Günümüzde alçı taşı kullanımında, genel toplamın % 5’ i zirai amaçlı, %10-15 kadarı ise endüstriyel kullanım olarak adlandırılabilecek uygulamalarda tüketilmektedir. Geri kalan alçı taşının tamamı inşaat sektöründe kullanılan alçı türlerinin imalatında tüketilir.
Bu gün inşaat sektöründe kullanılan sıva alçısı, kartonpiyer alçısı, saten perdah alçısı ve makine sıva alçısı gibi toz alçı ürünleri kullanım miktarları gün geçtikçe artmaktadır. Bunun yanı sıra alçı ile hazır bina bölme duvarları, panolar, blok kriş ve tavanlar yapımında kullanılmaktadır

Alçının faydaları nelerdir?

Kapalı bir hacimde bulunan su buharı, hacmi çevreleyen dış yapı elemanlarının yüzeylerine temas ettiğinde soğuşarak yoğuşur ve yapı elemanlarının ıslanmasına dolayısıyla da elemanın yüzeyinde su lekelerine ve çiçeklenmelere neden olur. Alçı ise ısı iletkenliğinin düşük olması dolayısıyla yalnız yoğuşmayı geciktirmekle kalmaz, aynı zamanda boşluklarında önemli bir oranda ortam nemini ve kondansasyon suyunu absorbe edip, iç hacimde bağıl nemin azalmasını sağlayarak yoğuşmayı azaltır. Buna ek olarak nem azaldığında alçı kendi bünyesindeki nemi ortama vererek ortamın yeterli derecede nemli kalmasını sağlar ve bu suretle kaloriferli evlerde yaşam koşullarının iyileştirilmesine katkıda bulunur
Geleneksel bir yapı malzemesi olan alçı, ısı yalıtımı ve diğer olumlu özellikleri nedeniyle günümüzdeki yapıların duvar konstrüksiyonlarının estetik, konfor ve insan sağlığı açısından standardını yükseltecek niteliktedir. İnşaat sektöründe, doğadan kolayca elde edilip işlenebilen alçı malzeme kullanımının artması ile minimum enerji sarfiyatıyla yüksek performanslı ürün elde edilebilecek ve binalardaki ısı kaybı da azalacaktır.
Alçı malzeme doğru olarak ve uygun yerlerde uygulandığında, mimariye çok geniş imkanlar tanıyan ve yüzyıllarca bozulmadan kalan bir malzemedir. Ayrıca sanıldığının aksine alçı malzeme çimento ve kireç esaslı malzemelerden maliyet açısından daha ekonomiktir.

Alçı sıva ustası Fiyatları,Alçı sıva ustası arayanlar,Alçı sıva ustası,Alçı sıva ustası Ev Tadilatı,Alçı sıva ustası İş yeri tadilatı,Alçı sıva ustası Ofis tadilatı,Alçı sıva ustası Dükkan tadilatı,Alçı sıva ustası İnşaat tadilatı,Alçı sıva ustası Alçıpan tadilatı,Alçı sıva ustası Dış Cephe tadilatı, Alçı sıva ustası Duvar tadilatı,Alçı sıva ustası İç Cephe tadilatı,Alçı sıva ustası Daire tadilatı,Alçı sıva ustası Dershane tadilatı,Alçı sıva ustası Hastane tadilatı,Alçı sıva ustası Apartman tadilatı,Alçı sıva ustası Site tadilatı,Alçı sıva ustası İşhanı tadilatı,Alçı sıva ustası Villa tadilatı, ‘da sizlere yön verebilecek deneyimli ustalarla çalışmak istemezmisiniz ? TadilatUzmanim 2005 Yılında kurulmuş İSTANBUL’da Tüm ilçelerde profesyonel ev Boyacısı Boyacı Fiyatları hizmetini sunmaktayız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir