Ümraniye Ev Temizliği

Ümraniye Ev Temizliği

Tadilat Uzmanı firmamız, Tadilat Dekor Dekorasyon da olduğu gibi temizlik hizmeti
veren taşören firmaları vardır. İstanbul ev temizliği hizmeti sunan şirketlerini en deneyimli kadrolarını siz değerli müşterilerimizin emrine amade kıldık.

Ümraniye Ev Temizliği,

Ümraniye Villa temizliği,Ümraniye bina temizliği,Ümraniye apartman temizliği,Ümraniye işyeri temizliği,Ümraniye ofis temizliği,her türlü mekan ve bölgelere temizlik hizmeti verdik ve devam etmekteyiz.Ümraniyedeki dairelerin temizliğini 1 bayimiz tarafından gerçekleştirmekteyiz

Ümraniye Boş ev temizliği yapılan işler:

Cam temizliği, çerçeve temizliği, fayans temizliği, mutfak temizliği iç dış dolap içleri dahil, banyo temizliği, parke temizliği, balkon temizliği, panjur temizliği (yetişildiği kadar)

Ümraniye Eşyalı ev temizliği yapılan işler:

Cam çerçeve iç dış temizliği, kapı silimi, koltuk yıkama, halıfleks yıkama, duvar silimi, buharlı petek temizliği, aydınlatma ve avizelerin temizliği, banyo, fayans ve derz arası ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavaboların buharla temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, buharla davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, 7 adımda wc lerin temizliği ve dezenfeksiyon. Mobilya temizlikleri. Balkon temizliği. Granit, parke, marley, mermer, pvc, fayans ve doğal taş zeminlerin temizliği. Dezenfeksiyon uygulaması.
Bulaşık, çamaşır, ütü ekstraya girer. Mutlak müşterilerimiz tarafından iş öncesi bildirilmelidir.

Ümraniye İnşaat sonrası ev temizliğinde yapılan işler:

Cam çerçeve ve doğramalarının, zeminlerin bant, etiket, harç ve boya gibi artıklardan uygun kimyasallar, makine ve buhar yöntemi ile ve mekanik olarak temizlenmesi. Duvarların yeni dairelerde kuru mopla tozu alınır. Eski oturulan dairelerde yaş silim yapılır. Bu esnada petek altları ve süpürgeliklere havlu konmalıdır. Duşa kabin, fayans, derz araları buhar yardımı ile temizlenir. Oturulan eşyalı dairelerde aygaz vs. buhara tutulup yumuşatıldıktan sonra silinir. Aynalar içlerine su gidecek şekilde silinmemelidir. Parkeler nemli moplar ile temizlenir. Sert zeminler harici makineye gerek duyulmaz.

Ümraniye Yangın Sonrası Ev Temizliğinde yapılan işler:

Yangın hiç kimsenin başına gelmesini istemediğimiz bir felakettir. Yangın sonrası temizlikte kullandığımız ürünler, Avrupa ve Amerika patentli olup dünya standartlarındadır. Duvarlar özel kir ve is sökücü kimyasal ile jeneratörler yardımı ile yıkanarak temizlenir. Halıfleks ve koltuklar çift motorlu sanayi makineleri ile vakumlu yıkama yapılır. Mutfak dolapları temizlenir. Bulaşık, çamaşır, ütü ekstraya girer. Mutlak müşterilerimiz tarafından iş öncesi bildirilmelidir.
Ümraniye Su Baskını Ev Temizliğinde yapılan işler: Su baskını sonrası temizlik akü ve jeneratörlerimiz mevcut bulunup tüm vakumlama türü makinelere sahibiz. Vakumlama yapıldıktan sonra, temizlik tüm alanlara, ardından dezenfeksiyon uygulaması şarttır.
Ev temizliği fiyatı: Her 45 m2 için bir temizlik personeli belli m2 aralıklarına göre personel tahsisi.

Ödeme: iş başlangıcı yarısı, iş bitimi yarısı.

Ümraniye Ev Temizliği şirketi hizmetlerimiz: Ümraniye ev temizliği şirketi, Ümraniye daire temizliği şirketi, Ümraniye inşaat sonrası ev temizlik şirketi, Ümraniye boş ev temizliği şirketi, Ümraniye ev temizlik şirketleri, Ümraniye Dış cephe temizliği, Ümraniye Bina temizliği, Ümraniye Cila uygulama, Ümraniye deki fabrikaların temizlikleri, Ümraniye Tadilat sonrası temizlik, Ümraniye Taşınma sonrası temizleme, Ümraniye Taşınma öncesi temizlikleri, Ümraniye Iç cam silimi, Ümraniye iç dış cephe ve cam temizlikleri, Ümraniye zemin yıkama, Ümraniye Apartman temizleme, Ümraniye Plaza binaların temizlenmesi (dıştan, vinç ile), Ümraniye cam temizliği, Ümraniye Halıfleks temizliği, Ümraniye Koltuk temizliği, Ümraniye Daire temizliği, Ümraniye ofis temizliği yapan şirketler, Ümraniye ev temizliği yapan şirketler, Ümraniye cam silimi firmaları, Ümraniye İnşaat temizliği şirketleri
Fabrika temizliği, merdiven temizliği, cafe temizliği, kuaför salonu temizliği, Restoran temizliği, Üniversite temizliği, Dershane temizliği, Cami temizliği, Fuar temizliği, Bina cam silme, ofis temizliği, fuar temizliği, Stant temizlik, fırın temizliği, , ev temizliği, hastane, konut, restoran, lokanta, sağlık ocağı, yurt, mağaza, yuva, dükkan, alış veriş merkezi (AVM), otel, depo, pastane, camii, yemekhane, imalathane, ofis, hamam, market, büro, tatil köyü, ticaret merkezi, bodrum, üretm bantı, konveyör, makine, üretim alanları, işyeri, okul, bina, apartman, daire, pansiyon, dershane, kolej, klinik, eczane, güzellik salonu, tıp merkezi, film çekim yerleri (set ve stüdyo), fuar ve stant alanları, spor salonu, tiyatro ve temizlik ihtiyacı olan her bölgeye her alana hizmet veriyoruz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir